


Taklampa PR HomeRing+Classic
fr. 765 krfr.1 698 kr
Spara 55 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Taklampa från PR Home som är en kombination av taklampa Ring och lampskärm Classic i sammet. Lampan kommer med 1,6 m lång sladd med takkopp.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1853003-302P |
| Färg | Krom/Gul, Svart/Gul |
| Bredd | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Sammet |
| Serie | Ring |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 300 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 320 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,5, 1,25 kg |


