Taklampa PR Home RioSvart
533 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rio
Svart
533 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa PR Home Rio med en ram av metall som virats in i garn för hand och silar ljuset fint genom trådarna. Modern geometrisk form som passar den skandinaviska stilen. Svart plastkabel med takkopp för krokupphäng i metall i samma färg som skärmen. Takkoppens diameter: 9 cm. E27-sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla och takkontakt ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Rio med en ram av metall som virats in i garn för hand och silar ljuset fint genom trådarna. Modern geometrisk form som passar den skandinaviska stilen. Svart plastkabel med takkopp för krokupphäng i metall i samma färg som skärmen. Takkoppens diameter: 9 cm. E27-sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla och takkontakt ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3742803 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 280 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,3 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 280 mm |
| Höjd | 370 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal/Polyester |
| Serie | Rio |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 0,85 kg |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976116089 |



