Taklampa PR Home Roseville 42 cmSvart
2 299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Roseville 42 cm
Svart
2 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Roseville är en taklampa från PR Home i metall som ger en härlig industrikänsla. Taklampan har 1,6 meter lång sladd med takkopp i samma färg som lampan.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Roseville är en taklampa från PR Home i metall som ger en härlig industrikänsla. Taklampan har 1,6 meter lång sladd med takkopp i samma färg som lampan.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 184210 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 420 mm |
| Diameter | 420 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 420 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 420 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Roseville |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 2,1 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976052530 |

