Taklampa PR Home Saint JohnMässing
1 199 kr
757 krSpara 37 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
VäxtlampaVäxtlampa PR home Grow LED IP65 E27 30° PAR20 6W
257 krLjuskällaLjuskälla PR Home Elect LED Filament E27 Dimbar Glödlampa, 4W
119 kr
Saint John
Mässing
757 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Saint John från PR Home kan användas som både tak- och fönsterlampa. En stilren och rustik lampa i gjuten metall som är snygg både ensam och i grupp.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Saint John från PR Home kan användas som både tak- och fönsterlampa. En stilren och rustik lampa i gjuten metall som är snygg både ensam och i grupp.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1122702 |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 270 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 270 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 220 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Saint John |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| EAN-nr | 7330976058754 |

