Taklampa PR Home Sheffield Svart460 mm
1 400 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
LjuskällaLED-lampa PR Home Shine Filament Globe Clear 95 mm 4 W
139 kr
Sheffield Svart
460 mm
1 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa PR Home Sheffield Svart är en pendel med flätade metallremsor som silar ljuset vackert. Den har en 100 cm lång matchande kedja och plastkabel samt takkrok för upphägning. Takkontakt och ljuskälla köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Sheffield Svart är en pendel med flätade metallremsor som silar ljuset vackert. Den har en 100 cm lång matchande kedja och plastkabel samt takkrok för upphägning. Takkontakt och ljuskälla köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3114603 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 460 mm |
| Diameter | 460 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 460 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 460 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Sheffield |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 4,52 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976100415 |
