Taklampa PR Home WellsBeige/Mässing
1 799 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige/Mässing

Wells
Beige/Mässing
1 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa PR Home Wells 43 cm i metall ger en fräsch, romantisk känsla i ditt hem. PR Home har inspirerats av en blomma för att skapat denna serie. Lampan har en guldfärgad insida som sprider ett varmt härligt sken. Varje skärm är handgjord. Wells kommer pryda ditt hem med sina feminina former och läckra färger. Den levereras med en 1,6 m lång svart plastsladd med takkopp för krokupphäng i samma färg som lampan. Ljuskälla och takkontakt ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Wells 43 cm i metall ger en fräsch, romantisk känsla i ditt hem. PR Home har inspirerats av en blomma för att skapat denna serie. Lampan har en guldfärgad insida som sprider ett varmt härligt sken. Varje skärm är handgjord. Wells kommer pryda ditt hem med sina feminina former och läckra färger. Den levereras med en 1,6 m lång svart plastsladd med takkopp för krokupphäng i samma färg som lampan. Ljuskälla och takkontakt ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 2834318 |
| Färg | Beige/Mässing |
| Bredd | 450 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Material | Metal |
| Kabelfärg | Svart |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 450 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 290 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Wells |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1,8 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976117604 |


