Taklampa Star Trading Pix
fr.503 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pix
503 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stilren hängande metallstjärna från Star Trading. Sladden är hela 350 cm lång, vilket förenklar när man ska hänga upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren hängande metallstjärna från Star Trading. Sladden är hela 350 cm lång, vilket förenklar när man ska hänga upp stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 560 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Pix |
| Typ | Metallstjärna |
| Vikt | 1, 1,01 kg |
