Taklampa Star Trading PixSvart
Rek. pris 769 kr
559 kr
503 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
LED-lampaLED-Päronlampa Star Trading E14 Rökfärgad 30 Lumen
41 kr
Pix
Svart
503 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stilren hängande metallstjärna från Star Trading. Sladden är hela 350 cm lång, vilket förenklar när man ska hänga upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren hängande metallstjärna från Star Trading. Sladden är hela 350 cm lång, vilket förenklar när man ska hänga upp stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 133-16 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Vikt | 1,01 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 560 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Pix |
| Typ | Metallstjärna |
| EAN-nr | 7391482015723 |

