Taklampa Sunwind 54090Svart
1 290 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

54090
Svart
1 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Snygg taklampa från Sunwind med ca 30000 timmars livslängd. LED-glödlampa ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 540904 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Effekt | 10 W |
| Material | PlastPlast |
| Höjd | 305 mm |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 12 V |
| Utförande | Pendel |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Serie | Design |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7028640054231 |

