Taklampa UMAGE CannonballSvart
399 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa UMAGE Cannonball är en snygg och stilren lampsockel med sockel och sladd. Cannonballs taksockel har en rund utformning och är tillverkad i tålig silikon, med denna kan du gömma en stor del av lampsladden i den och på så sätt få den höjd på lampan som önskas. Ett diskret men fint sätt att hänga upp din lampa på. Lampsladd 2,5 m medföljer.
Varumärke
UMAGEBeskrivning
Taklampa UMAGE Cannonball är en snygg och stilren lampsockel med sockel och sladd. Cannonballs taksockel har en rund utformning och är tillverkad i tålig silikon, med denna kan du gömma en stor del av lampsladden i den och på så sätt få den höjd på lampan som önskas. Ett diskret men fint sätt att hänga upp din lampa på. Lampsladd 2,5 m medföljer.
Övrigt
- Färg: Svart
- Höjd: 12 cm
- Diameter: 12 cm
- Material: Silikon
- 60W, E27
- 2,5 meter textilsladd
- Färg: Svart
- Höjd: 12 cm
- Diameter: 12 cm
- Material: Silikon
- 60W, E27
- 2,5 meter textilsladd
Egenskaper
| Varumärke | UMAGE |
| Art.Nr. | 4032 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 120 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Djup | 120 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 120 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Silikon |
| Serie | Cannonball |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 0,465 kg |
| EAN-nr | 5710302040325 |


