Taklampa UMAGE HazelMini, Ø 22 cm
1 953 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Hazel
Mini, Ø 22 cm
1 953 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa UMAGE Hazel är en taklampa tillverkad i svart borstad stål med en botten av mässing som ger ett minimalistiskt men varmt intryck. Designen tar inspiration från hasselnötens delikata form. Den inbyggda LED-panelen ger ett bra, bländfritt ljus.
Varumärke
UMAGEBeskrivning
Taklampa UMAGE Hazel är en taklampa tillverkad i svart borstad stål med en botten av mässing som ger ett minimalistiskt men varmt intryck. Designen tar inspiration från hasselnötens delikata form. Den inbyggda LED-panelen ger ett bra, bländfritt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | UMAGE |
| Art.Nr. | 2441 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 220 mm |
| Effekt | 12 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål/Aluminium/PMMA/Metall |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Hazel |
| Sockel | Inbyggd |
| Typ | Soffbord |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5710302024417 |

