Taklampa Venture Home FallSvart/Brun/Guld
1 165 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Brun/Guld

Fall
Svart/Brun/Guld
1 165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Fall taklampa från Venture Home där man enkelt justerar höjden för att en ska passa där du vill ha den. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fall taklampa från Venture Home där man enkelt justerar höjden för att en ska passa där du vill ha den. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15661-488 |
| Färg | Svart/Brun/Guld |
| Bredd | 45 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 1100 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1440 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål/Trä/Metall/textil |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7350118418994 |

