Taklampa Venture Home GabrielSvart
449 kr
351 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Gabriel
Svart
351 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skapa en härlig känsla i ditt hem med Gabriel Taklampa. Lampan har en lampskärm och är tillverkad i järn med trädetalj. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 18x25 cm. Längd på sladd: 115 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en härlig känsla i ditt hem med Gabriel Taklampa. Lampan har en lampskärm och är tillverkad i järn med trädetalj. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 18x25 cm. Längd på sladd: 115 cm.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15505-888 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 180 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 255 mm |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 1,15 m |
| Spänning | 240 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn/Trä |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Gabriel |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118412381 |














