Taklampa Venture Home HangSvart
249 kr
198 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Hang
Svart
198 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hang taklampa från Venture Home går att kombinera med olika ljuskällor där du själv bestämmer vad som passar ditt hem bäst.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hang taklampa från Venture Home går att kombinera med olika ljuskällor där du själv bestämmer vad som passar ditt hem bäst.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15641-338 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 100 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Material | Metall/PVC |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1200 mm |
| Sensor | Nej |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118418581 |



