







Taklampa Venture HomeNicola - LargeGrå
1 168 kr1 335 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Grå/Svart

Nicola - Large
Grå1 168 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Nicola är en stilfull och elegant taklampa som passar perfekt för att skapa en mjukare känsla i hemmet. Lampan har konstgjorda fjädrar som blir en vacker inredningsdetalj och ger ett behagligt ljus som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Placera lampan i sovrummet eller i vardagsrummet så får du garanterat ett härligt blickfång! Nicola finns i fler storlekar.
Varumärke
Beskrivning
Lampa från Venture Home. Nicola är en stilfull och elegant taklampa som passar perfekt för att skapa en mjukare känsla i hemmet. Lampan har konstgjorda fjädrar som blir en vacker inredningsdetalj och ger ett behagligt ljus som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Placera lampan i sovrummet eller i vardagsrummet så får du garanterat ett härligt blickfång! Nicola finns i fler storlekar.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 17070-001 |
| Färg | Grå/Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Effekt | 75 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 600 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,8 kg |
| Utförande | Pendel |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Fjädrar |
| Serie | Nicola - Large |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206971395 |

