Taklampa Venture Home Nicola - MediumGrå
1 419 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå/Svart

Nicola - Medium
Grå
1 419 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Lampa från Venture Home. Nicola är en stilfull och elegant taklampa som passar perfekt för att skapa en mjukare känsla i hemmet. Lampan har konstgjorda fjädrar som blir en vacker inredningsdetalj och ger ett behagligt ljus som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Placera lampan i sovrummet eller i vardagsrummet så får du garanterat ett härligt blickfång! Nicola finns i fler storlekar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Nicola är en stilfull och elegant taklampa som passar perfekt för att skapa en mjukare känsla i hemmet. Lampan har konstgjorda fjädrar som blir en vacker inredningsdetalj och ger ett behagligt ljus som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Placera lampan i sovrummet eller i vardagsrummet så får du garanterat ett härligt blickfång! Nicola finns i fler storlekar.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17069-001 |
| Färg | Grå/Svart |
| Bredd | 450 mm |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 250 mm |
| Längd | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,7 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Fjädrar |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Nicola - Medium |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206971388 |






