Taklampa Venture Home Nicola - Xlarge
fr.1 650 kr
fr.1 458 krFrån 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nicola - Xlarge
1 458 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Nicola är en stilfull och elegant taklampa som passar perfekt för att skapa en mjukare känsla i hemmet. Lampan har konstgjorda fjädrar som blir en vacker inredningsdetalj och ger ett behagligt ljus som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Placera lampan i sovrummet eller i vardagsrummet så får du garanterat ett härligt blickfång! Nicola finns i fler storlekar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Nicola är en stilfull och elegant taklampa som passar perfekt för att skapa en mjukare känsla i hemmet. Lampan har konstgjorda fjädrar som blir en vacker inredningsdetalj och ger ett behagligt ljus som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Placera lampan i sovrummet eller i vardagsrummet så får du garanterat ett härligt blickfång! Nicola finns i fler storlekar.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå/Svart, Vit |
| Bredd | 750 mm |
| Effekt | 125 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 360 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 750 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Fjädrar |
| Effekt/prestanda | 125 W |
| Serie | Nicola - XLarge |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 4,3 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
