Taklampa Venture Home Riyad
fr.423 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Riyad
423 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Taklampa Riyad är en elegant lampa från Venture Home i aluminium med inslag av trä.
Ljuskälla ingår ej. Enklare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Natur/Grå, Natur/Vit |
| Diameter | 160 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 220 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 220 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä/Aluminium |
| Serie | Riyad |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 60 W |

