Taklampa Venture Home RiyadNatur/Grå
595 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur/Grå

Riyad
Natur/Grå
595 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Taklampa Riyad är en elegant lampa från Venture Home i aluminium med inslag av trä.
Ljuskälla ingår ej. Enklare montering krävs.
Energieffektivitet: A++E
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15540-755 |
| Färg | Natur/Grå |
| Diameter | 160 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 220 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä/Aluminium |
| Serie | Riyad |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118412138 |



