Taklampa Venture Home Todd Rosa 3L
1 109 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Todd Rosa 3L
1 109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den här taklampan från serien Tubbie blir en fin inredningsdetalj och en praktisk ljuskälla! Den mjuka formen på de tre ljuskällorna och den trendiga gammelrosa färgen med detaljer i valnöt skapar en varm och lugn känsla i rummet. Det matchande fästet i taket skapar ett vackert helhetsintryck. Placera lampan över matbordet och njut av behaglig belysning.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den här taklampan från serien Tubbie blir en fin inredningsdetalj och en praktisk ljuskälla! Den mjuka formen på de tre ljuskällorna och den trendiga gammelrosa färgen med detaljer i valnöt skapar en varm och lugn känsla i rummet. Det matchande fästet i taket skapar ett vackert helhetsintryck. Placera lampan över matbordet och njut av behaglig belysning.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15507-809 |
| Färg | Rosa |
| Bredd | 730 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Kabellängd | 1,15 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 230 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 155 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn/Trä |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Todd |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7350118412503 |















