







Taklampa Venture HomeValence
456 kr 549 kr
Spara 17 %
Kampanj
26 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Valence
456 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Taklampan Valence är en unik lampa som garanterat drar blickarna till sig! Lampan har ett dekorativt fäste i stål och en rund lampskärm i meshmönster som dämpar ljuset något. Den stilrena svarta färgen gör att lampan enkelt passar in med övrig inredning. Lampan passar perfekt att placera över soffbordet eller matbordet och hjälper till att höja inredningen till en ny nivå!
Varumärke
Beskrivning
Lampa från Venture Home. Taklampan Valence är en unik lampa som garanterat drar blickarna till sig! Lampan har ett dekorativt fäste i stål och en rund lampskärm i meshmönster som dämpar ljuset något. Den stilrena svarta färgen gör att lampan enkelt passar in med övrig inredning. Lampan passar perfekt att placera över soffbordet eller matbordet och hjälper till att höja inredningen till en ny nivå!
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 17005-001 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 300 mm |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Utförande | Pendel |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn |
| Serie | Valence |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 480 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 300 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 7340206970985 |