Taklampa Venture Home Watson 1L
fr.279 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Watson 1L
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med taklampan Wei får du en modern inredningsdetalj och praktisk belysning som står sig över tid! Den rundade formen med den streckade detaljen där ljus tar sig igenom skapar ett unikt blickfång som imponerar. Den stilrena och enkla designen gör att lampan enkelt kan matchas med övrig inredning och passar in i de flesta hem och inredningsstilar. Placera över matbordet, i vardagsrummet eller varför inte över sängbordet för kvällens lässtunder - bara fantasin sätter gränserna!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med taklampan Wei får du en modern inredningsdetalj och praktisk belysning som står sig över tid! Den rundade formen med den streckade detaljen där ljus tar sig igenom skapar ett unikt blickfång som imponerar. Den stilrena och enkla designen gör att lampan enkelt kan matchas med övrig inredning och passar in i de flesta hem och inredningsstilar. Placera över matbordet, i vardagsrummet eller varför inte över sängbordet för kvällens lässtunder - bara fantasin sätter gränserna!
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå, Grön, Svart, Vit |
| Diameter | 180 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 240 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Watson |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
