









Taklampa Venture HomeWatson 1LGrön
219 kr 279 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Grön

Watson 1L
Grön 219 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med taklampan Wei får du en modern inredningsdetalj och praktisk belysning som står sig över tid! Den rundade formen med den streckade detaljen där ljus tar sig igenom skapar ett unikt blickfång som imponerar. Den stilrena och enkla designen gör att lampan enkelt kan matchas med övrig inredning och passar in i de flesta hem och inredningsstilar. Placera över matbordet, i vardagsrummet eller varför inte över sängbordet för kvällens lässtunder - bara fantasin sätter gränserna!
Varumärke
Beskrivning
Med taklampan Wei får du en modern inredningsdetalj och praktisk belysning som står sig över tid! Den rundade formen med den streckade detaljen där ljus tar sig igenom skapar ett unikt blickfång som imponerar. Den stilrena och enkla designen gör att lampan enkelt kan matchas med övrig inredning och passar in i de flesta hem och inredningsstilar. Placera över matbordet, i vardagsrummet eller varför inte över sängbordet för kvällens lässtunder - bara fantasin sätter gränserna!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 15501-884 |
| Färg | Grön |
| Diameter | 180 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 240 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sensor | Nej |
| Utförande | Pendel |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn |
| Serie | Watson |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118412534 |


