Taklampa Yeelight C320, Modern Design- Smart Belysning
999 kr
30 dagars prisgaranti

C320, Modern Design- Smart Belysning
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skapa den perfekta atmosfären i ditt hem med Yeelight Ceiling Light C320-Black. Denna eleganta taklampa kombinerar modern design med smart funktionalitet, vilket gör den till ett stilrent och praktiskt tillskott i alla rum.
Varumärke
YeelightBeskrivning
Skapa den perfekta atmosfären i ditt hem med Yeelight Ceiling Light C320-Black. Denna eleganta taklampa kombinerar modern design med smart funktionalitet, vilket gör den till ett stilrent och praktiskt tillskott i alla rum.
Elegant svart design – Passar perfekt i moderna hem.
Justerbar ljusstyrka & färgtemperatur – Anpassa ljuset efter dina behov.
Justerbar ljusstyrka & färgtemperatur – Anpassa ljuset efter dina behov.
Egenskaper
| Varumärke | Yeelight |
| Art.Nr. | 216780 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 7,2 cm |
| Längd | 32 cm |
| Typ | Smart Taklampa |
| Vikt | 1,95 kg |
| Bredd | 32 cm |
| EAN-nr | 6924922216780 |


