Takplafond Markslöjd Plisado 3L 42cmGrå
699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Plisado 3L 42cm
Grå
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Plisado plafond från Markslöjd. Diameter 42cm. Krokupphäng. 3xE14, max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108707 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Dimbar | Ja |
| Kabellängd | 0 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | PP/Terylene |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Plisado |
| Sockel | E14 |
| Typ | Takplafond |
| EAN-nr | 7330024611689 |


