Takskena By Rydéns Correct 4LSvart
1 195 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Correct 4L
Svart
1 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Correct är en 4-lågig takspot i metall med riktbara huvuden. Lampan passar utmärkt i hallen eller sovrummet. Correct har en väl tilltagen takkopp och kroksystem för enkel montering. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Correct är en 4-lågig takspot i metall med riktbara huvuden. Lampan passar utmärkt i hallen eller sovrummet. Correct har en väl tilltagen takkopp och kroksystem för enkel montering. Ljuskällor ingår ej.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. Lampor som du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 501840-01 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 830 mm |
| Effekt | 35 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 175 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Correct |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Spotlight |
| EAN-nr | 7391741007209 |

