Takspot Aneta Pilot Rund 3 LjuskällorAntik
Rek. pris 999 kr
596 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Pilot Rund 3 Ljuskällor
Antik
596 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takspot Pilot från Aneta med 3 ljuskällor. Ljuskällor medföljer inte. Lampan monteras på krokupphäng. Elanslutning med lamppropp/kopplingsplint.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Takspot Pilot från Aneta med 3 ljuskällor. Ljuskällor medföljer inte. Lampan monteras på krokupphäng. Elanslutning med lamppropp/kopplingsplint.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 76638-30 |
| Färg | Antik |
| Diameter | 250 mm |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Montering | Utanpåliggande |
| Kabellängd | 0 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Pilot |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Takspotlight |
| EAN-nr | 7041661259997 |

