Takspot By Rydéns Correct 3L
fr.552 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Correct 3L
552 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Correct är en 3-lågig takspot i metall med riktbara huvuden. Lampan passar utmärkt i hallen eller sovrummet. Correct har en väl tilltagen takkopp och kroksystem för enkel montering. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Correct är en 3-lågig takspot i metall med riktbara huvuden. Lampan passar utmärkt i hallen eller sovrummet. Correct har en väl tilltagen takkopp och kroksystem för enkel montering. Ljuskällor ingår ej.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Färg | Guld, Svart, Vit |
| Diameter | 200 mm |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| Höjd | 140 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Correct |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Spotlight |
