Takspot By Rydéns Correct 3LSvart
Rek. pris 699 kr
580 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Correct 3L
Svart
580 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Correct är en 3-lågig takspot i metall med riktbara huvuden. Lampan passar utmärkt i hallen eller sovrummet. Correct har en väl tilltagen takkopp och kroksystem för enkel montering. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Correct är en 3-lågig takspot i metall med riktbara huvuden. Lampan passar utmärkt i hallen eller sovrummet. Correct har en väl tilltagen takkopp och kroksystem för enkel montering. Ljuskällor ingår ej.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 501823-01 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 200 mm |
| Effekt | 35 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 140 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Correct |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Spotlight |
| EAN-nr | 7391741007100 |


