Upphänge By Rydéns Honey E27Svart Matt
439 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart Matt

Honey E27
Svart Matt
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Detta takfäste är främst ett komplement till Honey Lampskärm och behövs för att Honey ska kunna fästas i taket. Takfästet fungerar däremot även till andra taklampor också, om du vill ha ett extra snyggt takfäste.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Detta takfäste är främst ett komplement till Honey Lampskärm och behövs för att Honey ska kunna fästas i taket. Takfästet fungerar däremot även till andra taklampor också, om du vill ha ett extra snyggt takfäste.
Sladdlängden är som max 120 centimeter men är höj- och sänkbar. Kåpan i taket är 12 centimeter och lamphållaren är 15 centimeter lång och har en diameter på 4,5 centimeter.
Lamphållaren och kåpan är i metall och är snygga detaljer till själva lampan i sig. Till detta takfäste behöver du en ljuskälla med sockel E27.
Lamphållaren och kåpan är i metall och är snygga detaljer till själva lampan i sig. Till detta takfäste behöver du en ljuskälla med sockel E27.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 541701-01 |
| Färg | Svart Matt |
| Diameter | 45 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 150 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Honey |
| Sockel | E27 |
| Typ | Upphänge |
| EAN-nr | 7391741017307 |
