Beskrivning
Sense Basic är en energieffektiv LED-panel med låg inbyggnadshöjd på endast 35mm. Levereras med antingen on/off don.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
|---|---|
| Art.Nr. | 7018106 |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | C |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED (ej utbytbar) |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 212185 |
| Material | Stål |
| Serie | Basic |
| Produkttyp | Panel |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 36 mm |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 595 mm |
| Effekt/prestanda | 31 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,14 kg |
| Bredd | 595 mm |
| EAN-nr | 7021982121852 |



