
Ändavslut Beslag Design Nexus Utanpåliggande 2-pack
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.55 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nexus Utanpåliggande 2-pack
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ändavslut Nexus – den sista finessen för din belysning. Fullända din LED-profil Nexus med elegant designade ändavslut, i ett utförande för utanpåliggande montering.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ändavslut Nexus – den sista finessen för din belysning. Fullända din LED-profil Nexus med elegant designade ändavslut, i ett utförande för utanpåliggande montering.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Silver, Svart |
| Djup | 5 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Nexus |
| Vikt | 0,001 kg |
| Bredd | 12 mm |
