
Bländskydd Beslag Design LED-profil Blade 2000
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
259 kr
207 krSpara 20 %Kampanj42 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

LED-profil Blade 2000
207 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bländskydd Beslag Design LED-profil Blade 2000 är ett praktiskt bländskydd till LED-profilen Blade. Blade är en profil som endast är 10 mm tjock och kännetecknas av en asymmetrisk ljusprojektion som ger ett bländfritt ljus. Designad för ytmonterad installation mot vägg. Komplettera gärna profilen med monteringskit, bländskydd, LED-stripe Flexy UHE6 PW, ändavslut och drivdon för att få ett komplett paket.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bländskydd Beslag Design LED-profil Blade 2000 är ett praktiskt bländskydd till LED-profilen Blade. Blade är en profil som endast är 10 mm tjock och kännetecknas av en asymmetrisk ljusprojektion som ger ett bländfritt ljus. Designad för ytmonterad installation mot vägg. Komplettera gärna profilen med monteringskit, bländskydd, LED-stripe Flexy UHE6 PW, ändavslut och drivdon för att få ett komplett paket.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973652 |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | Bländskydd |
| Djup | 1 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 35 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,04 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| EAN-nr | 7316180014748 |
