
Bländskydd Beslag Design LED-profil LD8104
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.389 kr
fr.311 krSpara 20 %Kampanj71 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

LED-profil LD8104
311 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bländskydd som passar Beslag Design LED-profil LD8104.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Typ | Bländskydd |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 6,6, 8,8 mm |

