
Bländskydd Beslag Design LED-profil LD8104Vit
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
389 kr
311 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

LED-profil LD8104
Vit
311 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bländskydd som passar Beslag Design LED-profil LD8104.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973502 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 8,8 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Typ | Bländskydd |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180004664 |

