
Bländskydd Beslag Design LED-profil LD8104Svart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
519 kr
415 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

LED-profil LD8104
Svart
415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bländskydd som passar Beslag Design LED-profil LD8104.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973504 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 6,6 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Typ | Bländskydd |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180016032 |

