
Bländskydd Beslag Design Micy
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 299 kr
288 kr
244 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
LED-profilLED-profil Beslag Design Micy 2000
247 kr
Micy
244 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bländskydd Beslag Design Micy passar alla Beslag Designs Led-strips med tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973661 |
| Färg | Vit |
| Djup | 1 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Micy |
| Typ | Bländskydd |
| Vikt | 0,11 kg |
| Bredd | 85 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180014892 |

