Clips Hide-a-lite 230 V IP65 20 st
Rek. pris 78 kr
73 kr
49 krSpara 33 %Kampanj71 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

230 V IP65 20 st
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Clips Hide-a-lite 20 st är ett set med 20 st clips och skruvar för montage av LED-strip 230 V.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7505751 |
| Färg | Transparent |
| Djup | 5 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Material | Silikon |
| Typ | Tillbehör |
| Vikt | 0,02 kg |
| Bredd | 27 mm |
| EAN-nr | 7392971137834 |

