Clips Hide-a-lite Neon Mini 15 st
Rek. pris 219 kr/frp
139 kr/frp
99 kr/frpSpara 29 %Kampanj71 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Neon Mini 15 st
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Clips Hide-a-lite Neon Mini 15 st är ett set med 15 st monteringsclips i rostfritt stål för uppfästning av LED-strip Neon Mini.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Clips Hide-a-lite Neon Mini 15 st är ett set med 15 st monteringsclips i rostfritt stål för uppfästning av LED-strip Neon Mini.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7504680 |
| Färg | Aluminium |
| Höjd | 8 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Tillbehör |
| Vikt | 0,03 kg |
| Bredd | 10 mm |
| EAN-nr | 7392971134888 |
