Connectors Llitt Ulrika & Louise
69 kr
30 dagars prisgaranti

Ulrika & Louise
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
LlittBeskrivning
Tunn och diskret skarvanslutning för Ulrika & Louise LED-strip.
Tunn, diskret skarvanslutning för Ulrika & Louise LED-strip IP20, för dig som vill göra justeringar vid din installation. Innehåller rakskarv, hörnskarv och ändskarv med kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Llitt |
| Art.Nr. | A12408 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Connectors |
| Material | Polykarbonat (PC) |
| Bredd | 12 mm |
| Längd | 15 mm |
| Serie | Ulrika & Louise |
| Höjd | 6 mm |
| Vikt | 0,002 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971148670 |


