


Driver LlittLilly Trafo 24V 60W
599 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Dimbar Driver för 24V LED-strip (max 60W). Passar Llitt´s LED-strip-sortiment.
Egenskaper
| Varumärke | Llitt |
|---|---|
| Art.Nr. | A12410 |
| Produkttyp | Driver |
| Material | Polykarbonat (PC) |
| Serie | Lilly |
| Bredd | 50 mm |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 210 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 32 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| EAN-nr | 7392971148366 |
