Fäste Designlight för Stolpe 38-62 mm
Rek. pris 930 kr
647 kr
569 krSpara 12 %Kampanj70 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

för Stolpe 38-62 mm
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Detta fäste är avsett för montage på stolpe med diameter 38-62 mm och passar våra vanliga strålkastare samt modulstrålkastare i DB-serien på max 300W. Bra alternativ till dig som har t.ex. höga stolpar och vill montera en strålkastare på lägre nivå.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Detta fäste är avsett för montage på stolpe med diameter 38-62 mm och passar våra vanliga strålkastare samt modulstrålkastare i DB-serien på max 300W. Bra alternativ till dig som har t.ex. höga stolpar och vill montera en strålkastare på lägre nivå.
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7765097 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 60 mm |
| Längd | 149 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | DB-783 |
| Typ | Strålkastarfäste |
| Bredd | 167 mm |
| EAN-nr | 7340132802411 |

