Fäste Designlight för Strålkastare Triangel
Rek. pris 1 110 kr
760 kr
685 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

för Strålkastare Triangel
685 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Triangelfäste för montage av upp till tre strålkastare i stolptopp på stolpe, passar stolprör Ø 38-62 . Robust pulverlackat fäste med kabelinföring till stolpen. För säker montage medföljer fyra rostfria montageskruvar för infästning på stolprör. Observera! Produkten är inte kompatibel till Designlights strålkastare. Fästet går att använda med följande armaturer.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Triangelfäste för montage av upp till tre strålkastare i stolptopp på stolpe, passar stolprör Ø 38-62 . Robust pulverlackat fäste med kabelinföring till stolpen. För säker montage medföljer fyra rostfria montageskruvar för infästning på stolprör. Observera! Produkten är inte kompatibel till Designlights strålkastare. Fästet går att använda med följande armaturer.
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7764789 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 250 mm |
| Längd | 125 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | DB-782 |
| Typ | Strålkastarfäste |
| Bredd | 215 mm |
| EAN-nr | 7340132802244 |


