Gavel Hide-a-lite Dual Aluminium
Rek. pris 402 kr
290 kr
205 krSpara 29 %Kampanj71 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Dual Aluminium
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gavel Hide-a-lite Dual Aluminium som passar till Hide-a-lites aluminiumprofil Dual. Levereras i 2-pack.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Gavel Hide-a-lite Dual Aluminium som passar till Hide-a-lites aluminiumprofil Dual. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7501310 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 3 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 18 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971125558 |
