Gavel Hide-a-lite Täcklock Hög Opal 15 mm 2 st
Rek. pris 203 kr/frp
147 kr/frp
105 kr/frpSpara 29 %Kampanj71 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Täcklock Hög Opal 15 mm 2 st
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gavel Hide-a-lite Täcklock Hög Opal 15 mm 2st är tillverkade av opalplast och passar till Hide-a-lites Täcklock Hög Opal. Levereras i 2-pack.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Gavel Hide-a-lite Täcklock Hög Opal 15 mm 2st är tillverkade av opalplast och passar till Hide-a-lites Täcklock Hög Opal. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502172 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Vit |
| Djup | 2 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 19 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971127675 |
