Gavel Hide-a-lite U-profil Hög Plast 2 st
Rek. pris 100 kr/frp
50 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti

U-profil Hög Plast 2 st
50 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Gavel Hide-a-lite U-profil Hög Plast 2 st passar till Hide-a-lites aluminiumprofil Profil-U Hög. Levereras i 2-pack.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Gavel Hide-a-lite U-profil Hög Plast 2 st passar till Hide-a-lites aluminiumprofil Profil-U Hög. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7552580 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Grå |
| Djup | 3 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 19 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971121437 |
