
LED-profil Beslag Design Apex med Bländskydd
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
279 kr
223 krSpara 20 %Kampanj14 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Apex med Bländskydd
223 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Apex är en infälld LED-profil som går att placeras både vertikalt och horisontellt. Passar väl in i allt från köksskåp och lådor, vitrinsskåp och garderober. Profilen anpassas med olika ändavslut beroende på om den används för genomgående spår eller ej.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Apex är en infälld LED-profil som går att placeras både vertikalt och horisontellt. Passar väl in i allt från köksskåp och lådor, vitrinsskåp och garderober. Profilen anpassas med olika ändavslut beroende på om den används för genomgående spår eller ej.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973351 |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | LED-profil |
| Djup | 10,5 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 10 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| EAN-nr | 7316180004978 |


