
LED-profil Beslag Design LD8101
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
339 kr
271 krSpara 20 %Kampanj70 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

LD8101
271 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
LED-profil Beslag Design LD8101 är kvadratisk och passar för många olika användningsområden.
Denna LED-profil passar tillsammans med alla Beslag Designs LED-strips och kan monteras med skruv eller tejpas på plats.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973511 |
| Färg | Silver |
| Djup | 16 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium |
| Typ | LED-profil |
| Vikt | 0,11 kg |
| Bredd | 16 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180004749 |

