Profil Hide-a-lite Hidden Aluminium Tillbehör LED Belysning 2m
Rek. pris 869 kr
630 kr
449 krSpara 29 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Hidden Aluminium Tillbehör LED Belysning 2m
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Profil Hide-a-lite Hidden Aluminium 2 m är en profil för montage mellan tak och vägg för att skapa ett dekorativt släpljus längs väggytan.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Profil Hide-a-lite Hidden Aluminium 2 m är en profil för montage mellan tak och vägg för att skapa ett dekorativt släpljus längs väggytan.
Du kan köpa till ett täcklock för extra effekt. Täcklock väljs utifrån önskat utseende och ljusbild. Med Täcklock Opal skapas ett jämnt ljus, vilket är perfekt när man vill skapa enhetligt lysande linjer. Med Täcklock Lins 30° skapas ett mer riktat ljus för en tydlig ”Wallwasher” effekt.
Fördelar: Profil Hide-a-lite Hidden Aluminium Tillbehör LED Belysning 2m
- Skapar dekorativt släpljus
- Möjlighet till extra effekt med täcklock
- Anpassningsbar ljusbild med olika täcklock
Fördelar: Profil Hide-a-lite Hidden Aluminium Tillbehör LED Belysning 2m
- Skapar dekorativt släpljus
- Möjlighet till extra effekt med täcklock
- Anpassningsbar ljusbild med olika täcklock
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7501302 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 2000 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Typ | Tillbehör |
| Vikt | 0,69 kg |
| Bredd | 29 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971125473 |


