Profil Hide-a-lite Micro T Aluminium 1 m
Rek. pris 296 kr
192 kr
135 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillbehör led-belysningTäcklock Hide-a-lite Opal 4 mm 1 m
69 kr
Micro T Aluminium 1 m
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Profil Hide-a-lite Micro T Aluminium 1 m är en aluminiumprofil med små mått och brett användningsområde för infällt montage i t.ex. tak eller vägg. Den är framtagen till LED-strip RXM IP20 för att skydda eller skapa en komplett armatur. Tack vare den nätta designen är den lätt att använda vid begränsat utrymme, infräst i t.ex. underskåp, vitrinskåp eller i en garderob. Om du köper till täcklock opal skapas ett jämnt ljus som ger ett enhetligt intryck.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Profil Hide-a-lite Micro T Aluminium 1 m är en aluminiumprofil med små mått och brett användningsområde för infällt montage i t.ex. tak eller vägg. Den är framtagen till LED-strip RXM IP20 för att skydda eller skapa en komplett armatur. Tack vare den nätta designen är den lätt att använda vid begränsat utrymme, infräst i t.ex. underskåp, vitrinskåp eller i en garderob. Om du köper till täcklock opal skapas ett jämnt ljus som ger ett enhetligt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502862 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 1000 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Micro |
| Typ | Tillbehör |
| Vikt | 0,075 kg |
| Bredd | 10 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971129839 |




